Historia spółki MGF Projekt Sp. z o.o.
2015-12-20, dodano przez admin
Kategorie:


Spółka MGF
 Projekt powstała w 2014 roku w Rudzie Śląskiej w związku z połączeniem się firm MGF Projekt Michał Fudalej i GFM Project Grzegorz Fudalej - firm powstałych w 2008 i 2010 roku, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, technologicznej i produkcyjnej. MGF integruje zatem wieloletnią wiedzę doświadczonych konstruktorów ze świeżością i świadomością nowych możliwości i technologii (zarówno w końcowych produktach jak i sposobach jego projektowania i wytwarzania).

 

 

Biuro projektowo-wdrożeniowe MGF od początku stawiało na innowacyjne rozwiązania budowane w pełnej współpracy z Klientem. Budujemy relacje i tworzymy zaufanie pomiędzy naszymi partnerami, tak aby Klient miał pełną świadomość wsparcia na wszystkich etapach realizacji projektu oraz po jego zakończeniu.

 

MGF Projekt Spółka z o.o. jest producentem zaawansowanych technicznie systemów transportu oraz maszyn prototypowych. Na oferowane produkty udzielana jest 12 lub 24 miesięczna gwarancja. Systemy oraz maszyny produkowane przez MGF spełniają obecne normy UE, posiadają deklarację zgodności CE. 

Tworzymy i produkujemy również systemy antyzalaniowe marki Przeciwzalaniu.pl, której jesteśmy właścicielem oraz systemy marki ERDA-MGF, którą stworzyliśmy wspólnie z naszym Parnerem Strategicznym. Więcej na ten temat zajdziesz na stronach: www.przeciwzalaniu.pl i www.erdaelectronic.com.

W 2010 roku firma MGF Projekt zyskała cennego partnera w kompleksowej obsłudze potrzeb klienta. Jest nim niemiecka firma Puratek Anlagentechnik GmbH. Liczymy, że współpraca z tak doświadczonym partnerem w zakresie projektowania, programowania, produkcji, realizacji dostaw, wdrożenia oraz serwisu przyczyni się do dalszego rozwoju naszej firmy -  obecnie już Spółki - i jeszcze większego zadowolenia naszych Klientów z oferowanych usług.


Na początku 2014 roku MGF Projekt, we współpracy z firmą GFM Project, do której należy system przeciw zalaniowy, zajmujący się kompleksową ochroną budynków przeciw zalaniu wodą, ogłosiły zawiązanie spółki pod nazwą MGF Projekt Sp. z o.o.

 
 

Zawiązanie Spółki jest kolejnym etapem rozwoju dla obu firm, by móc zaoferować jeszcze lepsze, kompleksowe rozwiązania, poszerzyć ofertę i wymienić się doświadczeniem.

Etapy rozwoju biura projektowego MGF:

 
 
     
 
Pierwsze kroki firma stawiała w biurowcu na ul. Kłodnickiej w Rudzie Śląskiej. Działalność była jednak ograniczona głównie do realizacji projektów.  Z czasem niezbędne się okazało rozbudwanie części warsztatowej oraz pracowni aby móc wdrażać projekty.  W 2013 roku firma przeniosła się na tereny Huty Pokój, gdzie wynajmuje biura oraz warsztaty.
 
 
 
Dzisiaj biuro projektowe dysponuje doświadczoną kadrą techniczną oraz nowoczesnymi narzędziami, taki jak oprogramowanie CAD, frezarka CNC oraz drukarka 3D. Pozwala nam to realizować nowe zaawanosowane projekty oraz budować złożone maszyny.

 
 
 
Oferowane produkty oraz usługi: 

projektowanie maszyn CAD,

systemy transportu wewnętrznego, wewnątrzzakładowego, 

automatyka przemysłowa, 

pneumatyka, 

systemy z profili aluminiowych

systemy przeciwzalaniowe.
 
 

 

 
 

Zapraszamy do współpracy, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu i poznania szczegółów naszej oferty.

 

 

 

 

 

 
 


Czy Festo kopiuje MGF Projekt? - Starsze »
« Nowsze - Wyprzedaż magazynu

Copyright © 2009 MGFprojekt Wykonanie: Bizzit